Партнёры

Екодія

Команда фахових екологів, енергетиків, журналістів та просто небайдужих українців. Активісти громадського еко-руху як з десятилітнім досвідом так і майже без нього. Ми допомагаємо громадам відстоювати їх права на чисте та безпечне довкілля коли їх порушують бізнес-компанії чи державні установи.

 

The Centre for Regional Studies is a non-governmental and non-for-profit organisation founded in October 1998  by a group of researchers, public officers and experts in regional development. The centre’s goal is to facilitate sustainable development of the Ukrainian Black Sea Region through research and professional project management in various fields of regional development.

 

necu_logo

Національний екологічний центр України

НЕЦУ був заснований 30 серпня 1991. Це громадська природоохоронна організація національного рівня. Ми працюємо на захист природних територій, біорізноманіття, для попередження глобальних змін клімату та негативних наслідків енергетичного сектору. НЕЦУ спонукає чиновників та політиків приймати рішення з урахуванням необхідності збереження довкілля та безпеки населення, готує свої оцінки та дослідження і пропонує альтернативні рішення.

necu.org.ua

***

physgeo_logo

Кафедра фізичної географії та картографії ГГФ ХНУ

Кафедра бере свої витоки від кафедри статистики і географії, організованої в Харківському університеті відповідно його першого статуту 1804 р., на цей час є однією з провіднихна теренах України. Кафедра здійснює підготовку бакалаврів, магістрів та спеціалістів за спеціальністю «Географія», аспірантів зі спеціальності «Географічна картографія».

physgeo.univer.kharkov.ua

***

Компания Intetics

Компания «Intetics» — лидер в обработке пространственных данных и создании специализированных геоинформационных систем — является крупнейшим работодателем в регионе.

gis-forum.org.ua/o-forume/organizatoryi/intetics-geo/

intetics.com/geo

Esri Silver Partner

 

 

 

Ежегодный научно-методический семинар "ГИС и заповедные территории"