Партнёры

Шукаємо партнерів та спонсорів! Запрошуємо долучитись до команди організаторів! 

Мета семінару — обмін досвідом з використання ГІС-технологій у різних сферах функціонування заповідних територій, вивчення сучасних можливостей та підходів у дослідженні та збереженні природних комплексів і біорізноманіття, підвищення професійного рівня відповідних фахівців. Як це відбувалось у минулі роки можна дізнатись за посиланням: http://www.50northspatial.org/…/five-years-gis-protected-a…/

Ви зможете презентувати свою організацію учасникам для можливої подальшої співпраці та залучення у наукові та природоохоронні проекти, познайомитись з представниками природоохоронної спільноти, провести майстер-клас з використання вашого обладнання або програмного забезпечення, зробити свій внесок у збереження природи. Будемо вдячні за фінансову підтримку! Адже це забезпечить якісне проведення семінару та активне впровадження ГІС у природоохоронну справу.

  • Наталія Брусенцова – n_brusentsova@ukr.net, 068-51-15-736
  • Антон Біатов – anton.biatov@gmail.com
  • Світлана Вінокурова – svetlana.vinokurova@gmail.com, 097-34-35-398

Товариство природоохоронних ГІС (SCGIS) це неприбуткова неурядова організація яка сприяє застосуванню сучасних геоінформаційних технології у справі дослідження та охорони природи. У ході щорічного семінару локальний осередок підбиває підсумки минулого року та планує завдання на наступний рік.

Ukrainian Nature Conservation Group (UNCG), або Українська природоохоронна група – українська природоохоронна громадська організація, спрямована на поєднання зусиль експертів та науковців з метою охорони біологічного різноманіття та розвитку природно-заповідного фонду.

Екодія

Команда фахових екологів, енергетиків, журналістів та просто небайдужих українців. Активісти громадського еко-руху як з десятилітнім досвідом так і майже без нього. Ми допомагаємо громадам відстоювати їх права на чисте та безпечне довкілля коли їх порушують бізнес-компанії чи державні установи.

 

The Centre for Regional Studies is a non-governmental and non-for-profit organisation founded in October 1998  by a group of researchers, public officers and experts in regional development. The centre’s goal is to facilitate sustainable development of the Ukrainian Black Sea Region through research and professional project management in various fields of regional development.

 

necu_logo

Національний екологічний центр України

НЕЦУ був заснований 30 серпня 1991. Це громадська природоохоронна організація національного рівня. Ми працюємо на захист природних територій, біорізноманіття, для попередження глобальних змін клімату та негативних наслідків енергетичного сектору. НЕЦУ спонукає чиновників та політиків приймати рішення з урахуванням необхідності збереження довкілля та безпеки населення, готує свої оцінки та дослідження і пропонує альтернативні рішення.

necu.org.ua

***

physgeo_logo

Кафедра фізичної географії та картографії ГГФ ХНУ

Кафедра бере свої витоки від кафедри статистики і географії, організованої в Харківському університеті відповідно його першого статуту 1804 р., на цей час є однією з провіднихна теренах України. Кафедра здійснює підготовку бакалаврів, магістрів та спеціалістів за спеціальністю «Географія», аспірантів зі спеціальності «Географічна картографія».

physgeo.univer.kharkov.ua

***

Компания Intetics

Компания «Intetics» — лидер в обработке пространственных данных и создании специализированных геоинформационных систем — является крупнейшим работодателем в регионе.

gis-forum.org.ua/o-forume/organizatoryi/intetics-geo/

intetics.com/geo

Esri Silver Partner